Wiadomości
Muzeum figur woskowych Madame Tussauds w Londynie odłączyło postacie Harry’ego i Meghan od rodziny królewskiej
Muzeum figur woskowych Madame Tussauds bardzo szybko zareagowało na Megxit, czyli na rezygnację księcia Harry’ego i Meghan Markle z pełnienia ważnych funkcji w rodzinie królewskiej.
Muzeum figur woskowych Madame Tussauds bardzo szybko zareagowało na Megxit, czyli na rezygnację księcia Harry’ego i Meghan Markle z pełnienia ważnych funkcji w rodzinie królewskiej.
Książęca para została oddzielona od figur pozostałych Windsorów, to jest królowej Elżbiety II, księcia Filipa oraz księcia Williama z Kate.
Cała familia cieszyła się niesłabnąca popularnością w muzeum, a fani monarchii ustawiali się w długich kolejkach, by zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.
Menedżer placówki zapowiedział, że książę i księżna Sussex mimo wszystko nadal pozostaną ważną częścią muzeum Madame Tussauds.
Źródło:x-news
sobota, 11 stycznia 2020 08:09
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
DWP wydaje pilne ostrzeżenie dla osób pobierających benefity. Kobieta tr…
Miliony pracowników w Wielkiej Brytanii zapłacą wyższe podatki. Pięć spo…
HMRC wydaje pilne ostrzeżenie dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Mogą st…
Nowe zakazy na ulicach centrum Birmingham. Rada miasta wprowadza PSPO
Miliony kierowców utkną w korkach w sierpniowy bank holiday. Oto drogi n…
Wielka Brytania wprowadza nowy podatek od nieruchomości. Rodziny mogą za…
Inflacja w Wielkiej Brytanii rośnie do 3,8%. Co oznacza to dla domowych …