Wiadomości
Brytyjczyk postanowił wystawić na aukcję … chipsa serowo-cebulowego
Szczęście, jakie spotkało Brytyjczyka Michaela Landforda jest nie do opisania, on sam myślał, że śni, kiedy w tym tygodniu udało mu się wyciągnąć z paczki ogromnego chipsa serowo-cebulowego.

Szczęście, jakie spotkało Brytyjczyka Michaela Landforda jest nie do opisania, on sam myślał, że śni, kiedy w tym tygodniu udało mu się wyciągnąć z paczki ogromnego chipsa serowo-cebulowego.
Mężczyzna był tak zachwycony swoim znaleziskiem, że postanowił nie zjadać chrupkiej przekąski, ale zamiast tego ma zamiar wystawić chipsa na aukcję a zebrane pieniądze przekazać na cele charytatywne.
44-latek miał ochotę na przekąskę o północy i sięgnął po torebkę serowo-cebulowych chipsów Snackrite, którą kupił w Aldi.
Ku jego zaskoczeniu jeden chips, który wyciągnął był długości prawie całej paczki.
Michael od razu opowiedział swoją historię portalowi The Sun: „Pamiętam, że paczka wydawała się szczególnie pulchna. Włożyłem rękę do środka i chwyciłem pierwszego chipsa, jaki udało mi się znaleźć. To był pierwszy, który ciągnąłem i ciągnąłem…”.
„Nie mogłem uwierzyć własnym oczom, pomyślałem sobie: »Mamy tu coś niewiarygodnego«. Przyjaciele i rodzina nazywają to teraz »Mutant chips«” – dodał.
Chociaż historia wygląda jak primaaprilisowy żart, to jest prawdziwa i teraz rozpisują się o niej prawie wszystkie brytyjskie media.

Jak się okazało po zmierzeniu, długość chipsa to prawie 15 cm, a mężczyzna schował go w bezpiecznym miejscu.
Zobacz też: Kobiety w Anglii zachowają dostęp do domowej aborcji, wprowadzonej podczas lockdownu
Michael planuje sprzedać go na aukcji i przekazać dochody organizacjom charytatywnym pomagającym ukraińskim uchodźcom.
Jak zauważają brytyjskie media, ostatnie lata były udane dla przekąsek na bazie ziemniaków.
W sierpniu 26-letni Sam Lightfoot był szczęśliwym znalazcą 10-centymetrowego chrupka Hula Hoop. Był osiem razy dłuższy niż zwykle i ledwo zmieścił się w opakowaniu.
Dumny Sam postanowił, że „zachowa go w bezpiecznym miejscu i kiedyś przekaże rodzinie”.
Tymczasem w zeszłym roku odkryto mrożoną frytkę do pieczenia w piekarniku o długości 19 cm. 77-letni Frank Smith znalazł superdługą przekąskę w czerwcu. Podobnie jak Sam, uznał, że byłoby zbyt trudno rozstać się z tak wyjątkowym znaleziskiem.
„Nigdy tego nie zjem. Trzymam go w górnej półce zamrażarki. Teraz to cenna rzecz” - powiedział.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
HMRC wydaje pilne ostrzeżenie dla pracowników w Wielkiej Brytanii
Rodziny w Wielkiej Brytanii mogą zyskać nawet 28 000 GBP rocznie. Oto os…
Dramatyczna sytuacja na pokładzie Ryanair. Samolot musiał wrócić do Wiel…
Wielka Brytania oferuje darmowe urządzenia do oszczędzania energii dla o…
Ceny energii w Wielkiej Brytanii wzrosną w październiku. Rachunki za gaz…
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany w zasadach emerytalnych. Nawet …
Ceny w supermarketach w Wielkiej Brytanii rosną najszybciej od ponad rok…