Wiadomości
Granaty znalezione w furgonetce w Birmingham. Interweniowali saperzy
Jedna z ulic w Birmingham została wczoraj zamknięta po tym, jak w furgonetce niedaleko McDonald's znaleziono dwa granaty ręczne.

Policja i saperzy z jednostki usuwania bomb Królewskiego Korpusu Logistycznego zostali wezwani na ruchliwe skrzyżowanie Meadway i Garretts Green Lane w Lea Hall.
Do zdarzenia doszło około godziny 17:00 wczoraj, w środę, 27 kwietnia.
Policja z West Midlands poinformowała, że odkrycia dokonano po oczyszczeniu jednej z posiadłości.
Miejsce zdarzenia ogrodzono kordonem policyjnym, aby saperzy wojskowi mogli zbadać granaty, około 20:30 kordon został zniesiony.
Rzecznik policji w West Midlands powiedział: „Zostaliśmy zaalarmowani, że w furgonetce na Meadway znaleziono dwa granaty tuż przed 17:00 wczoraj (27 kwietnia)”.
„Miejsce jako środek ostrożności, ogrodziliśmy kordonem policyjnym, dopóki nie zostały one zbadane przez EOD (utylizacja amunicji wybuchowej)”.
„Granaty zostały uznane za bezpieczne, a kordon został zniesiony około 20:30. Nie było żadnych podejrzanych okoliczności”.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Pilne: Sztorm Claudia uderzy w Wielką Brytanię: bursztynowe alerty i zag…
Urzędnicy odwiedzili zły adres przed zabójstwem Sary Sharif. Wstrząsając…
Jakie podatki wzrosną w Wielkiej Brytanii? Nadchodzi najważniejszy Budże…
Wielka Brytania: Liczba taksówek licencjonowanych przez radę potroiła si…
Tajne kody cenowe w supermarketach Wielkiej Brytanii: jak rozszyfrować e…
Funt szterling znów traci na wartości. Rynki reagują na najsłabszy kwart…
Duży bank zamyka kolejne oddziały. Lista 17 placówek w Wielkiej Brytanii…






