Wiadomości
W zeszłym sezonie, aresztowano 253 kibiców
Według Express and Star, w zeszłym sezonie, aresztowano 253 kibiców na stadionach w całym regionie. Statystyki pokazują, że liczba aresztowanych osób na stadionach spadla o 22 w porównaniu z poprzednim sezonem.
Najwięcej aresztowań było na stadionie Molineux, aż 74 to o 10 więcej w porównaniu z rokiem ubiegłym. Na stadionie Hawthorns West Bromwich Albion liczba aresztowań kibiców spadła o 52 w porównaniu z poprzednim sezonem, w tym sezonie wyniosła 16. Na Banks’s Stadium aresztowano 45 osób, o 34 więcej niż w poprzednim sezonie. Natomiast na Villa Park było 50 aresztowań – o 29 mniej w porównaniu z poprzednim sezonem. 68 aresztowań było na terenie Birmingham City – o 18 więcej w porównaniu z poprzednim sezonem.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Dziesiątki pracodawców płaciło poniżej krajowej płacy minimalnej | Czytaj następny artykuł: Zostanie otwarty klub nocny dla “puszystych kobiet” |
Gorące Tematy

Wielka Brytania: fala upałów potrwa dłużej. Met Office podało dokładny t…

Czy Wielką Brytanię czekają kolejne fale upałów? Eksperci mają niepokoją…

Aldi wprowadza do sprzedaży tani klimatyzator za 15 GBP

Wielka Brytania ma poważny problem z migrantami. Zniknęło ponad 50 tys. …

Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają średnio 473 GBP z HMRC

Wielka Brytania rozprawia się z benefitami – oszuści stracą prawo jazdy

Pilny komunikat dla klientów supermarketów w Wielkiej Brytanii. Wycofano…