Wiadomości
Próbował uciec policjantom, zgubił oponę
Koszalin (woj. zachodniopomorskie). - Policjanci z ruchu drogowego patrolujący miasto nieoznakowanym samochodem zauważyli pojazd, który nie miał włączonych świateł. Wydali kierującemu sygnały do zatrzymania, ale ten nie zareagował i zaczął uciekać.
Kierowca gwałtownie wjechał na krawężnik i z całym impetem uderzył w narożnik budynku - relacjonuje spektakularne zatrzymanie pijanego 19-latka asp. Mirosława Rudzińska z policji w Koszalinie. Gdy auto robiło gwałtowny zwrot, z prawego przedniego koła zsunęła się opona. Okazało się, że 19-latek nie posiadał prawa jazdy. Trafił do aresztu, gdzie trzeźwieje.
Żródło: TVN24/x-news
czwartek, 06 lutego 2014 08:46
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Pierwszy śnieg spadł w Wielkiej Brytanii! Arktyczne powietrze przyniosło…
DWP przyzna dodatkowe 164 GBP osobom pobierającym jedno świadczenie
Brytyjskie lotnisko wprowadza nowe zasady dla pasażerów Ryanair. Zmiany …
Zmiana czasu w Wielkiej Brytanii. Kiedy cofamy zegarki w 2025 roku i dla…
Ryanair wprowadza ogromne zmiany dla podróżnych. Nowe zasady już od list…
Wielka Brytania: miliony gospodarstw domowych otrzymają 150 GBP na rachu…
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany w paszportach. Wejdą w życie od…






