Wiadomości
Ostre słowa rosyjskiej dziennikarki Abby Martin. Russia Today chce ją wysłać na Krym
- Jestem przeciwna jakiejkolwiek interwencji jakiegokolwiek państwa w sprawy innego suwerennego państwa. I nie będę tu siedzieć i usprawiedliwiać agresji militarnej - powiedziała Abby Martin
- Jestem przeciwna jakiejkolwiek interwencji jakiegokolwiek państwa w sprawy innego suwerennego państwa. I nie będę tu siedzieć i usprawiedliwiać agresji militarnej - powiedziała Abby Martin, prezenterka rosyjskiej telewizji Russia Today, która w większości przypadków podaje informacje zgodnie z linią Kremla.
Spekulowano, że Martin straci pracę. Nic jednak bardziej mylnego. Jak podaje "The Telegraph", stacja chce wysłać dziennikarkę na Ukrainę, by "mogła sobie wyrobić własne zdanie".
Martin w wystąpieniu telewizyjnym na żywo wygłosiła ostre oświadczenie. Jak stwierdziła, to, że pracuje w RT nie znaczy, że nie jest niezależna i popiera to, co dzieje się na Ukrainie. Przyznała jednocześnie, że jest przeciwna jakiejkolwiek interwencji jakiegokolwiek państwa w sprawy innego suwerennego państwa. - I nie będę tu siedzieć i usprawiedliwiać agresji militarnej. Sercem jestem ze społeczeństwem Ukrainy - powiedziała.
Źródło:wp.pl
środa, 05 marca 2014 11:18
- 
 
 
  Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
- Wielka Brytania umorzy długi za energię setkom tysięcy osób na benefitac…
- DVLA wydaje pilne ostrzeżenie dla kierowców w Wielkiej Brytanii. Grozi i…
- 11 zmian finansowych i DWP w listopadzie 2025 roku w Wielkiej Brytanii, …
- Wielka Brytania: HMRC wstrzymało benefity dla 23,5 tys. rodzin przez błę…
- Miliony kierowców w Wielkiej Brytanii mogą otrzymać nawet po 700 GBP ods…
- Wielka Brytania: łatwy sposób, by zyskać nawet 20 GBP zniżki na cotygodn…
- Bank Anglii wydaje ważne ostrzeżenie dla posiadaczy kredytów hipotecznyc…
 
  
 







