Wiadomości
Polak oskarżony o morderstwo pozostanie w areszcie
Robert Marcinkiewicz-Szukowski jest oskarżony o zamordowanie 22-letniego Bogdana Nawrockiego.

Bogdan Nawrocki zaginął na początku stycznia tego roku, mimo prowadzonej akcji policyjnej nie udało się go odnaleźć. Dzisiaj policja szuka zwłok młodego Polaka i prosi o pomoc wszystkich, którzy mogliby pomóc w rozwiązaniu sprawy.
25 kwietnia policja zatrzymała 27 letniego Robarta Marcinkiewicz-Szukowskiego , i postawiono mu zarzut morderstwa rodaka. Oskarżony pozostanie w areszcie do kolejnego przesłuchania przed sądem, które odbędzie się 29 sierpnia.
Każdy, kto ma jakieś informacje na temat sprawy, proszony jest o kontakt pod numerem 0115 844 6912.
środa, 14 maja 2014 09:26
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Skomentuj używając konta Facebook
Lub zaloguj się aby użyć konta bham.pl
Czytaj poprzedni artykuł: Będzie można usunąć się z Google, zdecydował Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej | Czytaj następny artykuł: Najbardziej brudna restauracja |
Gorące Tematy
Pilne ostrzeżenie dla pasażerów Ryanair, Jet2 i easyJet lecących do UE –…
Tysiące Brytyjczyków wypłaca gotówkę z emerytur po zmianie zasad HMRC
Podróżny niewpuszczony na pokład Ryanair w Wielkiej Brytanii mimo ważneg…
Fala upałów w Wielkiej Brytanii – dokładne daty i prognozy temperatur si…
Temperatura w Wielkiej Brytanii może osiągnąć 45°C. Nowe ostrzeżenie bry…
Duży dostawca energii w Wielkiej Brytanii wypłaci odszkodowanie tysiącom…
Bank Anglii podejmie trudną decyzję. Wpłynie na finanse milionów mieszka…