Wiadomości
FBI przyjedzie do Birmingham w sprawie dżihadystów
Grupa elitarnych agentów FBI przyjedzie do UK, by prowadzić dochodzenie w sprawie brytyjskich dżihadystów zamieszanych w morderstwo amerykańskiego dziennikarza Jamesa Foleya.
Nawet tuzin agentów ma badać brytyjskie miejsca, gdzie prawdopodobnie zostali zwerbowani członkowie Państwa Islamskiego. Ich pierwsze zadanie to złapanie wszystkich zaangażowanych w dekapitację amerykańskiego dziennikarza.
Agencji FBI , przyjadą również do Birmingham, bo stąd pochodzi 20-letni Abu Hussein al Brittani, który miał pilnować zagranicznych zakładników przetrzymywanych w niewoli, w tym Foleya. Britanni, w zeszłym roku, uciekł do Syrii ze swojego domu w Kings Heath. Był w tym czasie na zwolnieniu warunkowym za agresywne zachowanie.
poniedziałek, 25 sierpnia 2014 08:06
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Bursztynowe alerty w Wielkiej Brytanii. Sztorm Floris uderzy z niezwykłą…
36°C w sierpniu? Fala upałów uderzy w Anglię – prognozy wskazują dokładn…
HMRC wydaje pilne ostrzeżenie dla mieszkańców Wielkiej Brytanii mających…
Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii mogą otrzymać tysiące funtów odszk…
Wielka Brytania wprowadza podatek spadkowy od prywatnych emerytur: rodzi…
Tragedia w brytyjskim aquaparku. Czteroletnia dziewczynka nie żyje po in…
Najtańszy supermarket w Wielkiej Brytanii. Aldi traci pozycję lidera po …