Wiadomości
W Londynie znaleziono ciało kobiety bez głowy
Do horroru doszło w Londynie. Mężczyzna, który poruszał się po okolicy z maczetą w ręce, jest podejrzany o obcięcie głowy 82-letniej kobiety. Świadkowie mówią, że wcześniej w podobny sposób zabił kota.

Policja wyklucza związek sprawy z terroryzmem. Kobieta została znaleziona w ogrodzie swojego domu w Edmont, w północnym Londynie. 82-latka to Palmira Silva, o włoskim pochodzeniu. Specjalny oddział policji został wezwany na miejsce po 13.00 z powodu mężczyzny, który chodził po ulicy z maczetą i odciął głowę kotu.
Gdy policja przyjechała do Edmont, zastała pozbawione głowy ciało kobiety leżące w ogrodzie. Zgon stwierdzono na miejscu. Policjanci otoczyli podejrzanego i jednocześnie ewakuowali domy przy Nightingale Road. 25-latek przebywa obecnie w areszcie, gdzie otrzymał pomoc medyczną z powodu obrażeń odniesionych podczas aresztowania.
piątek, 05 września 2014 08:22
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza nowe zasady dla osób z pre-settled status. Now…
Anglia wprowadza zakaz używania węży ogrodowych w większości regionów — …
Wielka Brytania dopłaci 3 750 GBP do zakupu elektrycznego samochodu
Wielka Brytania wprowadza zmiany w wypłatach świadczeń w sierpniu
Koniec z ograniczeniem do 100 ml płynów w bagażu podręcznym w Wielkiej B…
Dwóch mężczyzn, którzy ścięli słynne drzewo w Wielkiej Brytanii, skazany…
Wizz Air wycofuje kilkadziesiąt tras z powodu upałów niszczących samolot…