Wiadomości
10 osób aresztowanych podczas demonstracji EDL
English Defence League i im przeciwne ugrupowania protestowały w sobotę na ulicach Birmingham. Dziesięć osób zostało aresztowanych za zakłócanie porządku.
500 członków skrajnie prawicowego EDL – zaledwie jedna czwarta tego, ilu przyjechało ich w ubiegłym roku – przemaszerowało z Baru Risa przy Broad Street do Hall of Memory na Centenary Square. W tym czasie około 250 – 300 członków przeciwnych grup protestowało na Centenary Square.
Podobnie jak w zeszłym roku przedstawiciele EDL zajeżdżali autobusami pod bar, śpiewali i wywieszali anty-muzułmańskie flagi. Jednak było zdecydowanie spokojniej niż w ubiegłym roku, a członkowie EDL nie zaczepiali przechodniów. Większość mieszkańców starała się trzymać z daleka od centrum miasta, a spora część protestujących pozostała w barze.
poniedziałek, 13 października 2014 06:48
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
HMRC rozpoczyna wielką kontrolę zasiłku Child Benefit. Tysiące rodzin w …
Wielka Brytania rozważa wydłużenie zamrożenia progów podatkowych — milio…
Dramatyczna sytuacja na pokładzie Ryanair. Samolot musiał wrócić do Wiel…
Rodziny w Wielkiej Brytanii mogą zyskać nawet 28 000 GBP rocznie. Oto os…
HMRC wydaje pilne ostrzeżenie dla pracowników w Wielkiej Brytanii
Ceny energii w Wielkiej Brytanii wzrosną w październiku. Rachunki za gaz…
Ceny w supermarketach w Wielkiej Brytanii rosną najszybciej od ponad rok…