Wiadomości
Brytania zapłaci Unii za wzrost gospodarczy
Brytania wpadła w pułapkę własnego sukcesu, ponieważ osiągnęła najlepszy wynik finansowy z państw należących do wspólnoty od 1995r. Rachunek należałoby uregulować 1 grudnia. Co jeszcze bardziej rozwściecza Camerona, UE chce oddać Francji £790 milionów, ponieważ jej gospodarka nie radzi sobie tak dobrze jak brytyjska.
Wiadomość o dodatkowych pieniądzach zaskoczyła Torysów na zaledwie kilka tygodni przed wyborami generalnymi, w których będą musieli walczyć z anty-unijnym Ukipem. Chęć zwiększenia przyszłorocznego budżetu przez Parlament Europejski ma kosztować brytyjskich podatników £680 milionów.
Data utworzenia: piątek, 24 października 2014 09:31
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Polski kierowca ciężarówki zginął na parkingu STOP 24 na M20 | Czytaj następny artykuł: Niemal tysiąc policjantów z West Midlands Police ma drugą pracę |
Gorące Tematy

DWP wypłaca dodatek do 748 GBP miesięcznie, niezależnie od dochodów

Wielka Brytania przygotowuje się na „mega falę upałów”. Temperatury mogą…

Ryanair, easyJet, Jet2 i TUI wydały ważny komunikat dla podróżnych

Wielka Brytania sięga po AI do kontroli podatników. HMRC inwestuje milio…

Wielka Brytania: HMRC potwierdza zasadę 200 GBP. Niektóre rodziny będą m…