Wiadomości
Chciał dźgnąć mężczyznę nożem tylko, dlatego, że był Polakiem!

42-letni Szkot trafił za kratki po tym jak zgłosił policji, że zamierza dźgnąć Polaka nożem tylko ze względu na jego narodowość.
42-letni Szkot trafił za kratki po tym jak zgłosił policji, że zamierza dźgnąć Polaka nożem tylko ze względu na jego narodowość.William Edgar z Radford spotkał Polaka w sobotę w pubie Royal Children przy Castle Gate w Nottingham. Według ustaleń Polak nazwał Edgara Szkotem, czym ten poczuł się urażony i dlatego chciał się zemścić.
Zanim to jednak nastąpiło 42-latek zadzwonił na policję i poinformował o swoich zamiarach. Niedługo potem został aresztowany - podaje Nottingham Post.
Mężczyzna w poniedziałek stanął przed Nottingham Magistrates Court. Przyznał się do posiadania ostrego narzędzia. Ujawnił, że miał przy sobie nóż, by czuć się w mieście bezpieczniej.
Szkot został skazany na 10 tygodni pozbawienia wolności.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Szokujące wyniki kontroli higieny w Polskim Domu w Burton | Czytaj następny artykuł: Bohaterski czyn polskiego kierowcy z Wolverhampton |
Gorące Tematy

Kolejna fala upałow nadciąga nad Wielką Brytanię. Synoptycy wskazują dok…

Szkoły w Wielkiej Brytanii ostrzegają rodziców. Za złamanie tej zasady g…

Mandaty poniżej 70 mph na autostradach w UK. Kierowcy wpadają przez zmie…

Terminy wypłat Universal Credit, benefitów i emerytur w lipcu 2026. DWP …

DWP rusza z nowymi kontrolami w UK. Możliwe potrącenia z kont i utrata p…

Ryanair zwiększa liczbę lotów z Wielkiej Brytanii. Więcej połączeń także…

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla uchodźców. Będą musieli zwr…