Wiadomości
Przewodniczący KE ostrzega Camerona: Polacy, Rumuni czy Bułgarzy nie mogę być dyskryminowani
Jean-Claude Juncker powiedział, że nie podoba mu się to, iż w Wielkiej Brytanii z imigrantów z krajów Europy Środkowo-Wschodniej robi się kozłów ofiarnych i obarcza o wszelkie zło po to, by zbić polityczny kapitał.
Przewodniczący KE ostrzegł, że nie pozwoli na to, by Polacy, Rumuni, czy Bułgarzy byli źle traktowani tylko ze względu na to, że pochodzą z biedniejszych krajów, gdyż pracują oni w UK i uczciwie zarabiają.
Juncker sprzeciwił się planom ograniczenia swobodnego przepływu ludności, bo jest to podstawowa zasada Unii Europejskiej i nie można dyskryminować obywateli żadnego z krajów członkowskich.
Data utworzenia: piątek, 12 grudnia 2014 13:12
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Terrorysta zaatakował w Sydney | Czytaj następny artykuł: Polka skazana na 9 miesięcy więzienia za kradzież obrączki |
Gorące Tematy

Wielka Brytania szykuje się na falę podwyżek. Tyle więcej zapłacisz za z…

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii wezwani do przygotowania latarek i baterii …

1,3 mln osób w Wielkiej Brytanii musi zapłacić 300 GBP do HMRC. Ruszyła …

Ryanair wydaje pilne ostrzeżenie dla pasażerów. Latem możliwe odwołania …

Wielka Brytania: Sainsbury’s zabiera głos w sprawie braków paliwa. Kiero…

Wielka Brytania: zaczęły się odwołania lotów. Linie reagują na rosnące k…

Szef Ryanair do Brytyjczyków: Głosowaliście za Brexitem – to teraz stójc…