Wiadomości
Policja poszukuje zaginionego Polaka, który może stwarzać zagrożenie
Brytyjska policja wydała komunikat o poszukiwaniach zaginionego 36-letniego Polaka. Stanisław Miełko po raz ostatni widziany był we wtorek około godziny 17:30 w okolicach miasta Thornaby w North Yorkshire. Policjanci podają, że istnieje prawdopodobieństwo, iż mężczyzna podróżuje do Londynu.
Ze względu na stan mocnego poruszenia i zdenerwowania, Polak może stwarzać zagrożenie, dlatego tak ważne jest odnalezienie go.
Miełko ma 182 cm wzrostu i liczne tatuaże na całym ciele. Ubrany był w ciemno szarą bluzę z kapturem oraz dżinsy i czapkę tego samego koloru. Miał czarne buty oraz czerwony plecak.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu 36-latka proszony jest o to, by się do niego nie zbliżać, tylko niezwłocznie skontaktować się z policją pod numerem 999.
Data utworzenia: środa, 17 grudnia 2014 10:59
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Wulgarne kartki świąteczne sprzedawane w brytyjskich sklepach | Czytaj następny artykuł: W nowym roku cena benzyny może spaść do 99p za litr |
Gorące Tematy

Ryanair uruchamia dwa nowe połączenia z Wielkiej Brytanii

DWP wypłaca dodatek do 778 GBP miesięcznie, niezależnie od dochodów

HMRC przejmuje pieniądze z kont bankowych. Samo ostrzeżenie przyniosło 1…

UK: Nadchodzi kolejna fala upałów. Termometry pokażą 32°C

Chaos na lotnisku. 150 pasażerów Ryanaira nie zdążyło na samolot do Wiel…

Po zabójstwie Henry’ego Nowaka wybuchł spór między UK a USA. Padły ostre…

Najlepsze fish and chips w Wielkiej Brytanii. Zwycięzca może zaskoczyć