Wiadomości
Polski przestępca z Redditch deportowany do kraju

Polak mający na koncie serię kradzieży i przestępstw związanych z narkotykami i przemocą został deportowany do ojczyzny.
Polak mający na koncie serię kradzieży i przestępstw związanych z narkotykami i przemocą został deportowany do ojczyzny.27-latek, którego danych nie ujawniono przybył do Wielkiej Brytanii w maju 2013 roku i osiedlił się w Redditch w hrabstwie Worcestershire. Ze względu na prowadzony przez niego tryb życia, szybko stał się obiektem zainteresowania policji. Ich zdaniem miał negatywny wpływ na lokalną społeczność - pisze Redditch Standard.
Jego deportacja nastąpiła pod koniec stycznia. W październiku 2014 roku 27-latek został skazany przez sąd w Worcester za próbę kradzieży. Otrzymał wyrok sześciu miesięcy więzienia, a sekretarz stanu, zgodnie z Immigration Regulations 2006, zdecydował, że Polak zostanie deportowany.
Mężczyzna otrzymał także zakaz wjazdu do UK, który będzie trwał tak długo, jak nakaz deportacji. Jeśli złamie przepisy i spróbuje wrócić do Wielkiej Brytanii, zostanie aresztowany i odesłany z powrotem do Polski.
Data utworzenia: czwartek, 19 lutego 2015 07:07
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Rozpoczęła się rekrutacja do nowego centrum handlowego w Birmingham | Czytaj następny artykuł: Kanał przy Gas Street zostanie osuszony |
Gorące Tematy

Funt gwałtownie traci na wartości. Nowe dane z Wielkiej Brytanii zaskocz…

Ryanair wprowadza ważną zmianę na wszystkich lotach. Dwa przedmioty pole…

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla Polaków z Settled Status. N…

Benefity zamiast pracy. W Wielkiej Brytanii 10 mln osób zgłasza niepełno…

Wielka Brytania planuje pobierać podatek, zanim jeszcze zarobisz. Ogromn…

DWP potwierdza podwyżki benefitów w Wielkiej Brytanii. Nowe stawki dla m…

Dodatkowe pieniądze dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Wypłaty od £10 do…