Wiadomości
Reforma UE według Camerona. W piątek wyrusza do Warszawy.
Premier Wielkiej Brytanii David Cameron w piątek złoży wizytę w Warszawie. Spotkaniem z szefową polskiego rządu Ewą Kopacz Cameron rozpocznie cykl rozmów na temat postulowanych przez Londyn reform UE.

- Premier Cameron rozpoczyna konsultacje w stolicach europejskich na temat postulowanej przez Wielką Brytanię reformy UE. Warszawa będzie pierwszą stolicą, którą odwiedzi - powiedziała Kidawa-Błońska.
W tym tygodniu premier Wielkiej Brytanii ma również udać się do Danii, Holandii, Francji i Niemiec, gdzie spotka się z przywódcami tych państw. . Jak informuje BBC, będzie z nimi rozmawiał na temat planowanej przez Londyn reformy UE. Downing Street twierdzi, że szef brytyjskiego rządu przed czerwcowym unijnym szczytem zamierza spotkać się ze wszystkimi pozostałymi szefami państw lub rządów UE.
wtorek, 26 maja 2015 08:29
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Ambasada w Wielkiej Brytanii wydaje ważny komunikat dotyczący polskich p…
Brytyjski bank oferuje nawet 900 GBP za zmianę konta – czas jest ogranic…
Wielka Brytania zaostrza przepisy dla podróżnych z EU. Nawet 5000 GBP ka…
Miliony kierowców w Wielkiej Brytanii otrzymają 700 GBP rekompensaty za …
HMRC wprowadza ogromne zmiany w płatnościach. Nowe przepisy w Wielkiej B…
Supermarket w Wielkiej Brytanii ogłasza ogromne obniżki cen na 956 prod…
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla osób z Settled Status. Nowe…