Wiadomości
Grupa nastolatków okradła trzech mężczyzn – złodziei zlokalizował policyjny śmigłowiec
Policja aresztowała pięciu nastolatków, którzy ukradli telefony komórkowe trzem mężczyznom. Do ich znalezienia wykorzystano technologię termowizyjną zainstalowaną w policyjnym śmigłowcu.

W poniedziałkową noc, około godziny 1:00 trzech mężczyzn wezwało funkcjonariuszy na Alcester Road w Moseley. Poinformowali, że zostali obrabowani z telefonów, a jeden z nich otrzymał cios w głowę.
Oficerowie zlokalizowali podejrzanych złodziei i rozpoczęli pościg. Gdy chłopcy wbiegli do pobliskiego ogrodu przy Salisbury Road, policjanci wezwali śmigłowiec, który pomógł im ich namierzyć.
W grupie zatrzymanych były osoby w wieku od 13 do 17 lat. Jedna z nich musiała być przewieziona do szpitala, ze względu na niewielką raną od ugryzienia policyjnego psa.
wtorek, 09 czerwca 2015 06:55
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Home Office zapłaci za dobrowolny powrót z Wielkiej Brytanii do Polski
Fala upałów w Wielkiej Brytanii przyniesie nawet 35°C i tropikalne noce
Ryanair wydaje oświadczenie w sprawie możliwych odwołań i opóźnień lotów
Ukryte kody w Sainsbury’s, Asda, Tesco i Morrisons. Jak sprawdzić świeżo…
Aldi ogłasza listę 11 nowych lokalizacji sklepów, które otworzy w 2025 r…