Wiadomości
Matka Daniela Pełki popełniła samobójstwo dzień przed urodzinami syna
Magdalena Łuczak, matka zamordowanego Daniela Pełki, "popełniła samobójstwo" w przeddzień urodzin syna. Dziś Daniel obchodziłby ósme urodziny.

Wczoraj rano, o godzinie 7:15 strażnik w więzieniu Foston Hall w Derbyshire znalazł w celi ciało Łuczak.
Źródło zbliżone do sprawy informuje, że "wszystko wskazuje na to, że kobieta odebrała sobie życie. Śledztwo jest jeszcze we wczesnej fazie, ale jak na razie nie stwierdzono żadnych podejrzanych okoliczności."
Dziś Daniel Pełka obchodziłby ósme urodziny. Chłopiec jednak zmarł w marcu 2012r. po miesiącach fizycznego i psychicznego znęcania się nad nim przez matkę i jej partnera. Do tragedii doszło w domu rodziny w Coventry. Dziecko było głodzone, bite, zmuszane do jedzenia soli, a także zamykane w mroźnej sypialni.
Magdalena Łuczak i Mariusz Krezolek, zostali skazani na dożywocie za znęcanie się i zabójstwo Daniela Pełki. Dopiero po odsiedzeniu 30 lat oboje mogli by się starać o zwolnienie warunkowe
środa, 15 lipca 2015 07:55
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Rekordowa liczba donosów do HMRC. Brytyjczycy coraz częściej donoszą na …
Birmingham Council wypłaci odszkodowanie mieszkance za brak odbioru śmie…
DWP wydaje pilne ostrzeżenie dla osób pobierających benefity. Kobieta tr…
Aldi wydaje pilne ostrzeżenie dla klientów. Supermarket zwróci pieniądze
Miliony pracowników w Wielkiej Brytanii zapłacą wyższe podatki. Pięć spo…