Wiadomości
Na niebie nad Birmingham można obserwować Międzynarodową Stację Kosmiczną
ISS będzie można oglądać co wieczór przez kilka minut aż do 17 sierpnia. Orbitujący ośrodek badawczy NASA wygląda jak gwiazda, którą można dostrzec na horyzoncie lub przelatujący szybko samolot.
Pierwsi ludzi zamieszkali na stacji w 2000 roku i od tamtego momentu jest stale zasiedlana. 15 razy dziennie okrąża Ziemię i jest trzecim najjaśniejszym obiektem na nocnym niebie.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Awaria na Heathrow – tysiące pasażerów odleciało bez bagaży | Czytaj następny artykuł: Unia Europejska daje młodym imigrantom pieniądze, by szukali zatrudnienia w UK |
Gorące Tematy

Wielka Brytania: dodatkowy bank holiday w czerwcu. Powód zaskoczy wielu …

Wielka Brytania wprowadza ogromną zmianę w emeryturach. Zobacz, co stani…

Tragedia w Londynie. Trzy osoby, w tym dziecko, zginęły po upadku z wież…

Wielka Brytania szykuje ogromne zmiany dla właścicieli psów i kotów. Pod…

Pilne ostrzeżenie dla klientów Tesco, Waitrose i Morrisons. Nie jedz tyc…

Aldi w UK otwiera ogromne centrum za £500 mln. Powstanie 1000 miejsc pra…

Bank Anglii zmienia ton. Miliony kredytobiorców w Wielkiej Brytanii mogą…