Wiadomości
Atak terrorystyczny w Turcji. Co najmniej 30 zabitych
Co najmniej 30 osób zabitych i 126 rannych - to najnowszy bilans wybuchów, do jakich doszło w sobotę w pobliżu dworca w stolicy Turcji
Co najmniej 30 osób zabitych i 126 rannych - to najnowszy bilans wybuchów, do jakich doszło w sobotę w pobliżu dworca w stolicy Turcji - podaje TVN24.
Polski konsul w Ankarze zapewnił, że przynajmniej na razie nie ma informacji, aby wśród ofiar znajdowali się Polacy.
Do wybuchu doszło na trasie planowanego marszu pokojowego. Jego uczestnicy mają protestować przeciwko konfliktowi pomiędzy państwem tureckim i Kurdami, który ma miejsce w południowo-wschodniej Turcji.
Tureckie władze potwierdziły, że wybuchy w Ankarze to był atak terrorystyczny.
sobota, 10 października 2015 14:22
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania zaostrza przepisy. Nawet 5 000 GBP kary dla podróżnych w…
Nowe zasady wjazdu podróżnych z Wielkiej Brytanii do UE potwierdzone. Pr…
Funt szterling niespodziewanie zyskuje wobec euro i dolara po decyzji Ba…
Dodatkowe pieniądze dla tysięcy mieszkańców Wielkiej Brytanii. Niektórzy…
Bank Anglii podejmie ważną decyzję. Wpłynie na finanse milionów mieszkań…
Pilne ostrzeżenie dla podróżnych: Lotnisko w Wielkiej Brytanii zamknięte…
Wielka Brytania: Coraz więcej osób pracujących z domu rezygnuje z pracy,…