Wiadomości
Yodel zatrudni 1.2 tys. osób przed Bożym Narodzeniem

Prawie 1.2 tys. nowych etatów w okresie przedświątecznym zamierza w West Midlands stworzyć firma kurierska Yodel.
Prawie 1.2 tys. nowych etatów w okresie przedświątecznym zamierza w West Midlands stworzyć firma kurierska Yodel.Firma ogłosiła, że chce przyjąć na pół etatu oraz w pełnym wymiarze czasowym 1187 pracowników w Sandwell, Lichfield, Leamington Spa oraz w kilku innych miejscach w regionie. Yodel szuka kierowców, których mógłby zatrudnić bezpośrednio, a także tych posiadających własne vany. Ma zamiar również zrekrutować kurierów – pisze Birmingham Post.
Przedstawiciele przedsiębiorstwa tłumaczą, że etaty są sezonowe, ale wiele z nich zostanie przekształconych w stałe, bo Yodel ciągle się rozwija i zdobywa nowych klientów, a przez to rośnie liczba paczek, które trzeba dostarczyć.
Data utworzenia: wtorek, 13 października 2015 06:50
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Coraz więcej emigrantów z Europy Środkowo-Wschodniej mieszka w domach socjalnych | Czytaj następny artykuł: 4 miesiące śniegu! |
Gorące Tematy

Wielka Brytania: dodatkowy bank holiday w czerwcu. Powód zaskoczy wielu …

Wielka Brytania podnosi wiek emerytalny. Zmiany obejmą miliony osób

Wielka Brytania i świat przygotowują się na potężne El Niño. ONZ wydała …

Wielka Brytania planuje ogromne zmiany dla właścicieli psów i kotów. Pod…

Ambasada w Wielkiej Brytanii wydała ważny komunikat dotyczący polskich p…

Podróżni z Wielkiej Brytanii muszą przygotować się na duże zmiany. UE po…

Zakuli w kajdanki umierającego 18-letniego Henry’ego Nowaka. Nowe nagran…