Wiadomości
W niedzielę w centrum Birmingham postrzelono kobietę

W niedzielę w centrum Birmingham kobieta została postrzelona w nogę. To już kolejna strzelanina, która wydarzyła się w mieście w ciągu ostatnich kilku miesięcy.
W niedzielę w centrum Birmingham kobieta została postrzelona w nogę. To już kolejna strzelanina, która wydarzyła się w mieście w ciągu ostatnich kilku miesięcy.Na miejsce zdarzenia przy Suffolk Street Quennsway policja została wezwana około godziny 5:30. Postrzeloną kobietę przewieziono karetką do szpitala. Tam opatrzono jej ranę. Lekarze mówią, że obrażenia nie zagrażają życiu ofiary.
Policja rozpoczęła dochodzenie w sprawie, a na miejscu przez pięć godzin pracowali technicy, którzy badali ślady. W tym czasie ulica była zamknięta.
W ostatni weekend miasto było szczególnie zatłoczone. W dzień mieszkańcy robili ostatnie świąteczne zakupy, a wieczorami napływały tłumy imprezowiczów.
Data utworzenia: poniedziałek, 21 grudnia 2015 08:06
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Polak, który w Digbeth przetrzymywał, jako zakładniczki dwie kobiety skazany na więzienie | Czytaj następny artykuł: Nastolatek dźgnięty nożem w Smethwick |
Gorące Tematy

Wielka Brytania: fala upałów potrwa dłużej. Met Office podało dokładny t…

Aldi wprowadza do sprzedaży tani klimatyzator za 15 GBP

Wielka Brytania ma poważny problem z migrantami. Zniknęło ponad 50 tys. …

Wielka Brytania rozprawia się z benefitami – oszuści stracą prawo jazdy

Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają średnio 473 GBP z HMRC

Pilny komunikat dla klientów supermarketów w Wielkiej Brytanii. Wycofano…

Miliony rodzin w UK zapłacą nawet 866 GBP miesięcznie więcej za kredyt h…