Wiadomości
Grupa Polaków żąda delegalizacji KOD-u w Wielkiej Brytanii
Według informacji, które możemy znaleźć w Internecie, grupa około 50 Polaków, złożyła w tej sprawie wniosek do brytyjskiego MSW ostrzegając przed „antyspołecznym” i „ekstremistycznym” ruchem, który zagraża bezpieczeństwu publicznemu. Do wniosku podobno dołączono zdjęcia uczestników jednej z manifestacji KOD w Londynie, i zasugerowano, aby Home Office ich deportował.
Nie wiadomo czy taki wniosek został naprawdę złożony, czy jest to zwykła prowokacja, gdyż nie ujawniono kopii wniosku ani nazwisk wnioskodawców.
Według organizatorów KOD w Londynie jest to prowokacja „Ten wniosek nie ma sensu. Uważamy, że jest niepoważny. Za każdym razem organizując manifestację współpracujemy z policją. Nie stanowimy żadnego zagrożenia” - czytamy na portalu natemat.pl
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Polak, prawie przez dobę tkwił na dachu dwupiętrowego budynku | Czytaj następny artykuł: Ulewy w West Midlands spowodowały chaos na drogach w porannych godzinach szczytu |
Gorące Tematy
Polacy masowo opuszczają Wielką Brytanię. Powroty do ojczyzny napędzają …
Miliony klientów sieci komórkowych w UK mogą otrzymać do 104 GBP. Ruszył…
Wielka zmiana w Birmingham: mieszkańcy dostaną cztery pojemniki na śmiec…
HMRC zyskało wgląd w aktywność w sieci. Kontrole mogą uderzyć w tysiące …
Pełna lista dni bank holiday w Wielkiej Brytanii w 2026 roku: Jak podwoi…
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogą otrzymać tysiące funtów z HMRC za dono…
Atak zimy w Wielkiej Brytanii. Śnieg możliwy nawet w Birmingham – progno…






