Wiadomości
Ewakuacja pasażerów z pociągu, w którym zapalił się silnik
Dziś rano na dworcu w Stafford zatrzymał się pociąg, z którego ewakuowano pasażerów, bowiem pojawiły się podejrzenia, że zapalił się silnik
Pociąg Arriva Cross Country jadący ze stacji Manchester Piccadilly do Bristol Temple Meads przez New Station w Birmingham został zatrzymany krótko po godzinie 8:00.
W pierwszym komunikacie poinformowano pasażerów wagonów A i B, by wyszli na peron, jak tylko skład dojedzie na dworzec. Później oświadczono wszystkim podróżnym, że pociąg dalej nie pojedzie.
Na peronie można było dostrzec dym wydobywający się spod silnika maszyny. Czuć było też zapach spalonego paliwa. Wszyscy pasażerowie musieli czekać na transport zastępczy.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Wypadki na M6 i M42 spowodowały chaos na autostradach w regionie | Czytaj następny artykuł: Protest "Przeciwko aroganckiemu łamaniu prawa przez rząd". |
Gorące Tematy

Anglia wprowadza nowe prawo dla właścicieli psów. Od 18 marca 2026 surow…

Siedem dużych banków w Wielkiej Brytanii rozdaje nawet 750 GBP za zmianę…

Wielka Brytania rozprawia się z benefitami. DWP rozszerza kontrole kont …

Wielka Brytania wprowadza reformę Universal Credit. Od kwietnia nowe zas…

Wielka Brytania: Bankowy gigant zamknie kolejne 95 oddziałów. Nowa fala …

15-latek skazany na 13 lat za zabójstwo 12-letniego Leo Rossa w Birmingh…

Brytyjska wyspa oferuje darmowe mieszkanie. Warunek sprawia, że mało kto…