Wiadomości
Polak z Tipton brutalnie zamordował nożem swoją partnerkę
40-letni Polak przyznał się dziś do zamordowania swojej partnerki Barbary Baranieckiej. Do tragedii doszło 12 listopada 2015 roku.

Zabójca to Cezary Sobiewski. Do Wielkiej Brytanii przeprowadził się z Ameryki w 2010 roku, by zamieszkać z Baraniecką. Zanim doszło do morderstwa, kobieta skarżyła się swoim znajomym, że jej partner nadużywa alkoholu. Gdy w końcu zagroziła mu, że odejdzie, mężczyzna brutalnie ją zamordował - pisze Express and Star.
Ciało 43-latki zostało znalezione przez jej córkę. Kobieta wróciła z pracy i zastała zniszczone drzwi wejściowe i leżący na podeście nóż. Zakrwawione ciało matki z 13 ranami kłutymi znajdowało się w jej sypialni.
Sobiewskiego aresztowano w domu przy Standbridge Way w Tipton. Dziś przed Wolverhampton Crown Court rozpoczął się jego proces. Za dokonany przez niego czyn grozi mu dożywocie.
poniedziałek, 18 kwietnia 2016 13:37
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla osób z Settled Status. Nowe…
HMRC wprowadza ogromne zmiany w płatnościach. Nowe przepisy w Wielkiej B…
Nowe dane pokazują brutalną prawdę. Przeciętny mieszkaniec Wielkiej Bryt…
Ambasada RP wydaje pilne ostrzeżenie dla Polaków w Wielkiej Brytanii
W Wielkiej Brytanii spadnie śnieg. Meteorolodzy przewidują nawet 10 cm b…
Ceny zakupów w Wielkiej Brytanii mogą być nawet dwukrotnie wyższe przez …
Wielka Brytania: Policja odnalazła ludzkie szczątki podczas poszukiwań P…