Wiadomości
160 kibiców z West Midlands do jutra musi oddać paszporty policji
160 kibiców z West Midlands, na których ciążą zakazy stadionowe, tylko do jutra ma czas, by przekazać policji swoje paszporty. Jest to związane z nadchodzącymi Mistrzostwami Europy w piłce nożnej.Jeśli ukarane osoby tego nie zrobią, mogą trafić do więzienia nawet na 6 miesięcy bądź zostanie na nich nałożona grzywna w wysokości do 5 tys. funtów.
Funkcjonariusze będą obecni na lotnisku w Birmingham podczas przygotowań do turnieju i w trakcie jego trwania, by wyłapywać znanych im chuliganów. Policjanci wyjadą także do Francji i na miejscu będą pilnować angielskich fanów piłki nożnej.
Zakazy stadionowe są nakładane na okres od 3 do 10 lat. Osoby, które je posiadają nie mogą uczestniczyć w żadnych meczach i zagranicznych turniejach. Kary te są stosowane w przypadku różnego rodzaju przestępstw począwszy od zakłócania porządku i stosowania przemocy, po niszczenie mienia w pubach w trakcie oglądania spotkań.
Paszporty ukaranych będą przetrzymywane do czasu zakończenia turnieju.
Data utworzenia: poniedziałek, 30 maja 2016 10:18
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Uruchomiono linię tramwajową ze stacji New Street | Czytaj następny artykuł: Mieszkańcy szwajcarskiej wioski wolą zapłacić £200,000 kary niż przyjąć uchodźców |
Gorące Tematy

Bank Anglii podejmie trudną decyzję. Wpłynie na finanse milionów mieszka…

Bezpośrednie pociągi z Wielkiej Brytanii do Niemiec coraz bliżej. W 5 go…

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany finansowe w 2026 roku. 10 dat, …

Ważne ostrzeżenie dla pasażerów Ryanair, Wizz Air i easyJet. Wielu pasaż…

Rodziny w Wielkiej Brytanii dostają bony 70 GBP do supermarketów. Pomoc …

Polacy opuszczają Wielką Brytanię – to nie ten kraj co kiedyś

Żyć gdziekolwiek, byle nie w Wielkiej Brytanii. Cicha emigracja brytyjsk…