Wiadomości
Bójka w szkole w West Bromwich – uczeń zaatakowany przez 20-osobwą grupę

Uczeń „secondary school” został zaatakowany i pobity przez inne dzieci na placu szkolnym. Film dokumentujący zdarzenie opublikowała w internecie matka poszkodowanego, wściekła na to, że nikt z nauczycieli nie pomógł jej synowi.
Uczeń „secondary school” został zaatakowany i pobity przez inne dzieci na placu szkolnym. Film dokumentujący zdarzenie opublikowała w internecie matka poszkodowanego, wściekła na to, że nikt z nauczycieli nie pomógł jej synowi.Atak miał miejsce w Phoenix Collegiate Academy w West Bromwich, brało w nim udział około 20 osób. Na nagraniu widać najpierw bójkę pomiędzy dwoma uczniami. Następnie dołączają inne osoby.
Zdaniem matki ofiary nauczyciele nie zrobili nic, by powstrzymać agresję w stosunku do jej dziecka. Chłopak był bity po twarzy i ciele.
West Midlands Police potwierdza, że otrzymała zgłoszenie w sprawie napaści i już rozpoczęła śledztwo mające ustalić przyczyny tego incydentu.
Data utworzenia: sobota, 09 lipca 2016 07:14
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Jet2.com otwiera bazę na lotnisku w Birmingham | Czytaj następny artykuł: Uwaga! Niebezpieczne kostiumy dla dzieci mogą powodować uduszenie – Asda prosi o zwrot |
Gorące Tematy

Wielka Brytania: miliony klientów dostaną dodatkowe pieniądze. Wypłaty 8…

Ambasada RP wydaje pilne ostrzeżenie dla podróżnych udających się do Wie…

To miasto w czołówce bezrobocia w Wielkiej Brytanii. Nawet 2 na 5 osób n…

Wielka Brytania podnosi opłaty wizowe. Nawet o 222 GBP więcej już od kwi…

Miliony kierowców w Wielkiej Brytanii otrzymają 700 GBP odszkodowania

Wielka Brytania przestawia zegarki. Kiedy zmiana czasu i dlaczego coraz …

Nie Tesco ani Sainsbury’s. Ten supermarket w Wielkiej Brytanii najszybci…