Wiadomości
Mężczyzna spadł z najwyższego piętra w centrum handlowym Bullring
Wczoraj po południu doszło do tragicznego wypadku, mężczyzna w wieku około 40 lat spadł z najwyższego piętra w centrum handlowym „Bullring” w Birmingham.

Do zdarzenia doszło około godziny 16:00, podczas kiedy centrum handlowe było wypełnione ludźmi robiącymi zakupy. Najniższe piętro zostało otoczone kordonem i zamknięte dla klientów. Mężczyzna został odwieziony do szpitala, jego stan jest krytyczny.
Policja wszczęła dochodzenie, w jaki sposób doszło do wypadku. W centrum handlowym Bullring już wcześnie dochodziło do podobnych zdarzeń.
W listopadzie 2012 roku, kobieta około 40 lat wspięła się na barierki balkonu na trzecim piętrze i z niego skoczyła. Pomimo szybkiej interwencji lekarzy, nie udało się jej uratować. W styczniu 2013 roku, mężczyzna spadł z balkonu z górnego piętra centrum. Natomiast, w czerwcu 2012 roku, 33-letni mężczyzna zmarł, kiedy wspiął się na balkon na zewnątrz Debenhams i spadł na ziemię.
niedziela, 24 lipca 2016 09:00
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogą otrzymać nawet 4250 GBP w gotówce prze…
Wielka Brytania: Goryle „stukające w szyby” w opuszczonym zoo w Bristolu…
Lidl pilnie prosi o zwrot produktu. Nie jedz go, może zawierać kawałki m…
Wielka Brytania: pilne ostrzeżenie HMRC dla osób pracujących z domu. Moż…
Trzy opłaty Ryanair, o których warto wiedzieć – i jak ich uniknąć
Wielka Brytania odsyła 16 migrantów do Francji. To największy lot w rama…
Czy wiesz, co kryje się pod Twoją podłogą? W wielu brytyjskich domach sp…