Wiadomości
Bartosz Kapustka zagra w Leicester City
£7.5m euro taką kwotę mistrz Anglii Leicester City zapłacił za transfer Bartosza Kapustki – pisze Skysports.

19-letni pomocnik Cracovii błysnął na Euro 2016, kiedy to najpierw fantastycznie zastąpił Kamila Grosickiego w meczu z Irlandią Północną, a później był pierwszym zmiennikiem trenera Nawałki.
Kapustka w Cracovii grał od 2012 roku, najpierw w juniorach, potem od 2013 r. w drużynie seniorskiej. Rozegrał tam 60 meczów i zdobył 8 bramek, z czego 6 w Ekstraklasie i 2 w Pucharze Polski. Wcześniej był zawodnikiem Hutnika Kraków i Tarnovii Tarnów.
W reprezentacji Polski Bartosz Kapustka debiutował 7 września 2015 roku w meczu z Gibraltarem, kiedy to zdobył jedną z ośmiu bramek dla polskiej drużyny.
Bartosz na swoim profilu na Facebooku napisał już, że jest w podróży do Leicester. Trzymamy kciuki za naszego rodaka.
wtorek, 02 sierpnia 2016 11:16
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogą otrzymać nawet 4250 GBP w gotówce prze…
Wielka Brytania: Goryle „stukające w szyby” w opuszczonym zoo w Bristolu…
Lidl pilnie prosi o zwrot produktu. Nie jedz go, może zawierać kawałki m…
Wielka Brytania: pilne ostrzeżenie HMRC dla osób pracujących z domu. Moż…
Trzy opłaty Ryanair, o których warto wiedzieć – i jak ich uniknąć
Wielka Brytania odsyła 16 migrantów do Francji. To największy lot w rama…
Czy wiesz, co kryje się pod Twoją podłogą? W wielu brytyjskich domach sp…