Wiadomości
Polacy oblani kwasem w Barking

Do kolejnego ataku na Polaków doszło w sobotę w Londynie w dzielnicy Barking. Na parę Polaków, mężczyznę i kobietę, napadła kilkuosobowa grupa czarnoskórych mężczyzn. Małżeństwo zostało pobite i oblane kwasem.
Do kolejnego ataku na Polaków doszło w sobotę w Londynie w dzielnicy Barking. Na parę Polaków, mężczyznę i kobietę, napadła kilkuosobowa grupa czarnoskórych mężczyzn. Małżeństwo zostało pobite i oblane kwasem.Mężczyzna trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami twarzy, kobiecie opatrzono poparzone nadgarstki i wypuszczono do domu. Policja nie podała jeszcze jaki był motyw napaści.
Jak pisze Daily Mail, w dzielnicach Barking i Dagenham od stycznia 2016 roku doszło, do co najmniej 21 ataków z użyciem żrącej substancji. W ubiegłym tygodniu grupa około 15 nastolatków zaatakowała 37-letniego Imrana Khana i oblała go żrącym płynem.
Data utworzenia: czwartek, 17 listopada 2016 16:46
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Ostatnie spotkanie gigantów. Barack Obama z pożegnalną wizytą w Berlinie | Czytaj następny artykuł: Sąd podtrzymał wyrok dla mordercy Łukasza Furmanka |
Gorące Tematy

Najbiedniejsze miasta w Anglii. Birmingham awansowało na 2. miejsce

Loty Ryanair i Wizz Air z lotniska w Wielkiej Brytanii zagrożone

Ryanair, easyJet, Jet2 i TUI. Najnowsze zasady bagażu podręcznego

Brytyjski bank rozdaje 225 GBP za zmianę konta. Zostało już tylko kilka …

Najnowsze zasady dotyczące paszportów w Wielkiej Brytanii. Ryanair, easy…

Ceny paliw w Wielkiej Brytanii znów mocno rosną. Diesel może kosztować n…

Aldi jedynym dużym supermarketem w Wielkiej Brytanii, który obniża ceny