Wiadomości
Grupa 30 uczniów zaatakowała policjantów w Londynie
Grupa składająca się z 30 uczniów zaatakowała dwóch funkcjonariuszy policji. Do zdarzenia doszło w Londynie.
Grupa składająca się z 30 uczniów zaatakowała dwóch funkcjonariuszy policji. Do zdarzenia doszło w Londynie.Incydent miał miejsce w środę 9 listopada około godziny 16:00 na Goodwood Road w pobliżu skrzyżowania z New Cross Road w Lewisham. Policjanci – kobieta i mężczyzna – podeszli do grupy nastolatków, bo zauważyli, że jeden z jej członków ukrywa duży nóż. Funkcjonariusze chcieli go przeszukać i wtedy zostali zaatakowani – donosi Metro.
Policjanta powalono na ziemię i kilkakrotnie uderzono pięścią w twarz. Gdy jego koleżanka chciała wkroczyć i mu pomóc, została uderzona pięścią w szczękę – informuje przedstawiciel Metropolitan Police. Jednostka apeluje o informacje do osób, które były świadkami tej napaści.
Na miejscu zdarzenia aresztowano 15-letniego chłopca, który jest podejrzewany o spowodowanie uszkodzenia ciała. Zatrzymanego zabrano na posterunek w południowym Londynie. Po złożeniu zeznań wypuszczono go za kaucją.
wtorek, 22 listopada 2016 17:06
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Nadchodzi zima: Meteorolodzy ostrzegają przed śniegiem i lodem w całej W…
Wielka Brytania wprowadza największą reformę świadczeń od dekad
Wielka Brytania wprowadza przełomową reformę: najemcy zyskają nowe prawa
„Mamo, ja umrę” – przerażenie 9-latki z Birmingham po ataku psa na osied…
Wielka Brytania będzie musiała płacić do unijnego budżetu w zamian za śc…
Limit ochrony pieniędzy na koncie bankowym w Wielkiej Brytanii wrośnie d…
Inflacja w Wielkiej Brytanii spada do 3,6% – październik przynosi wyraźn…






