Wiadomości
520 funtów miesięcznie za wynajęcie pokoju przy największym cmentarzu w Birmingham
Na rynku nieruchomości na wynajem w Birmingham pojawiło się dość niezwykłe ogłoszenie oferujące możliwość wynajęcia pokoju w gotyckiej stróżówce Witton Cemetery.

Wnętrze tego imponującego budynku zostało przekształcone w pokoje i niezależne studia na wynajem. Jeden z lokali jest dostępny dla chętnych. Zewnętrzny wygląd domu z pewnością robi wrażenie – są łukowate okna, iglica, a cegły ładnie wyeksponowano – donosi Birmingham Mail.
Dwuosobowe studio jest kompletnie umeblowane, posiada łóżko ze świeżą pościelą, komodę, lodówkę, mikrofalówkę i czajnik. W pokojach znajdują się łazienki i małe kuchnie. Można również korzystać z większej, wspólnej kuchni. W czynsz, który wynosi 520 funtów miesięcznie, wliczone są council tax oraz opłaty za wodę i gaz. Nie trzeba wpłacać żadnego depozytu.
Witton Cemetery jest największą nekropolią w Birmingham. Jej powierzchnia wynosi 103 akry. Cmentarz został konsekrowany w 1863 roku przez biskupa Worcester.
poniedziałek, 28 listopada 2016 06:37
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Tysiące kierowców w regionie Midlands ukaranych na autostradzie M6 mimo …
Wielka Brytania: HMRC zacznie pobierać pieniądze bezpośrednio z kont ban…
Wielka Brytania odsyła 16 migrantów do Francji. To największy lot w rama…
Czy wiesz, co kryje się pod Twoją podłogą? W wielu brytyjskich domach sp…
Aldi planuje wielką ekspansję w Wielkiej Brytanii. Powstaną nowe sklepy …