Wiadomości
Polak oskarżony o zgwałcenie 40-letniej kobiety w Szkocji

38-letni Polak został oskarżony o zgwałcenie 40-letniej kobiety w Paisley w hrabstwie Renfrewshire.
38-letni Polak został oskarżony o zgwałcenie 40-letniej kobiety w Paisley w hrabstwie Renfrewshire.Stanisław Merdacz miał zaatakować kobietę w niedzielę o godzinie 2:20 na Merksworth Way. Poszkodowanej pomocy udzielili mieszkańcy pobliskiego domu. 40-latka trafiła do Royal Alexandra Hospital w Paisley, ale została już wypisana. Polaka aresztowano we wtorek – pisze BBC.
Podczas krótkiego przesłuchania, które odbyło się przed Paisley Sheriff Court mężczyzna nie ustosunkował się do stawianego mu zarzutu gwałtu. 38-latek pozostaje w areszcie. Kolejna rozprawa dobędzie się w przyszłym tygodniu.
Data utworzenia: czwartek, 01 grudnia 2016 08:23
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Imigranci z UE mogą być łatwo zastąpieni przez maszyny | Czytaj następny artykuł: Wycieraczki do butów z napisem Allah usunięte przez Amazon, bo uznano je za islamofobiczne |
Gorące Tematy

Ambasada w Wielkiej Brytanii wydała ważny komunikat dotyczący polskich p…

DWP zmienia częstotliwość wypłat świadczenia dla jednej grupy w UK

Księżyc zasłoni niemal całe Słońce nad Wielką Brytanią

Wielka Brytania szykuje dużą zmianę dla Aldi i Lidla. Skorzystać mogą kl…

„Stoozing” może przynieść nawet 5000 GBP rocznie. Na czym polega ta meto…

Lot Ryanair z Wielkiej Brytanii nagle przekierowany. Linia wydała oświad…

Duży dostawca energii w Wielkiej Brytanii rozdaje darmowy prąd i 12 000 …