Wiadomości
Premier B. Szydło zapowiada wyższe zasiłki dla bezrobotnych
W tym roku pani minister Rafalska będzie wnioskowała o podwyższenie zasiłku dla osób bezrobotnych do kwoty połowy minimalnego wynagrodzenia - poinformowała premier Beata Szydło po przeglądzie ministerstwa rodziny, pracy i polityki społecznej.
W tym roku pani minister Rafalska będzie wnioskowała o podwyższenie zasiłku dla osób bezrobotnych do kwoty połowy minimalnego wynagrodzenia - poinformowała premier Beata Szydło po przeglądzie ministerstwa rodziny, pracy i polityki społecznej. Nie wiadomo jeszcze, kiedy zasiłek zostanie podniesiony. Jak mówiła min. Rafalska, projekt wymaga jeszcze uzgodnień z resortem finansów. - Sytuacja w funduszu pracy pozwoliłaby na sfinansowanie wyższych zasiłków dla osób bezrobotnych - zapewniła.
Źródło:x-news.pl
piątek, 20 stycznia 2017 13:01
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Tysiące mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają 500 GBP dodatku bezpośre…
Wielka Brytania zaostrza kontrole benefitów. DWP może przeszukiwać domy …
Wielka Brytania zmienia terminy wypłat Universal Credit i innych świadcz…
Dodatek 25 GBP z powodu mrozów wpłynie na konta bankowe tysięcy rodzin w…
Najtańsza taryfa energetyczna w Wielkiej Brytanii. Dostawca oferuje doda…
Ryanair likwiduje wszystkie loty na jedne z najbardziej unikalnych europ…
Wielka Brytania planuje ponad 8-procentową podwyżkę płacy minimalnej dla…






