Wiadomości
Bracia podejrzewani o współpracę z Państwem Islamskim zatrzymani w Niemczech

Dwaj bracia mieszkający w Niemczech zostali zatrzymani przez policję w okolicach Bonn. Podejrzani są o współpracę z tzw. Państwem Islamskim oraz ugrupowaniem Dżabhat an-Nusra.
Dwaj bracia mieszkający w Niemczech zostali zatrzymani przez policję w okolicach Bonn. Podejrzani są o współpracę z tzw. Państwem Islamskim oraz ugrupowaniem Dżabhat an-Nusra.Jak poinformowała niemiecka prokuratura, 24- i 25-latek są Niemcami marokańskiego pochodzenia. Obaj mieli być aktywnymi członkami organizacji terrorystycznych. Khalid B. oraz Rachid B. W 2013 roku byli w Syrii, gdzie przeszli szkolenie wojskowe w bazie wojowników IS.
Źródło:x-news.pl
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Brytyjka winna napaści na tle rasowym na Polaków, którzy na nią gwizdali | Czytaj następny artykuł: Etna znów aktywna. Z wulkanu wydobywają się kłęby dymu |
Gorące Tematy

W Anglii odmawia się mieszkań socjalnych osobom o najniższych dochodach.…

Wielka Brytania zaskoczona nowymi danymi: odnotowano niespodziewany spad…

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogą otrzymać dodatkowe 1200 GBP. HMRC wzyw…

Wieka Brytania: DWP wypłaca dodatek 737 GBP miesięcznie, niezależnie od …

Tragedia w Wielkiej Brytanii. 15-letni chłopiec zamordowany na ulicy w ś…

Fala grypy w Wielkiej Brytanii: szpitale pękają w szwach. Rekordzista cz…

Czy zarabiasz więcej niż Twoi sąsiedzi? Oto najnowsze dane o dochodach w…