Wiadomości
D. Tusk o sprzeciwie Polski wobec jego reelekcji

Donald Tusk wystąpił przed Parlamentem Europejskim po raz pierwszy po ponownym wyborze na szefa Rady Europejskiej. Odniósł się m.in. do unijnego szczytu, na którym doszło do jego reelekcji przy sprzeciwie polskiego rządu.
Donald Tusk wystąpił przed Parlamentem Europejskim po raz pierwszy po ponownym wyborze na szefa Rady Europejskiej. Odniósł się m.in. do unijnego szczytu, na którym doszło do jego reelekcji przy sprzeciwie polskiego rządu.- Pan Lamberts stwierdził, że zawdzięczam swoją reelekcję temu, że pan Jarosław Kaczyński był przeciwko, że jego ataki mi pomogły. Mogę tylko powiedzieć, że jest czymś oczywistym i naturalnym, że w trudnych sytuacjach możemy liczyć na naszych rodaków - powiedział Donald Tusk.
Źródło:x-news.pl
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Nowe zasady wjazdu do Wielkiej Brytanii zaskakują podróżnych. ETA nie za…

Rachunki mogą wzrosnąć o dodatkowe 75 GBP. Mieszkańcy Wielkiej Brytanii …

Sześć najbiedniejszych obszarów Anglii znajduje się w Birmingham. Nowe d…

Pełna lista lotnisk w Wielkiej Brytanii, które zniosły limit 100 ml płyn…

Duży dostawca energii w Wielkiej Brytanii rozdaje 80 godzin darmowego pr…

Dramatyczne chwile na pokładzie samolotu do UK. Pilot zasłabł w czasie l…

Wielka Brytania potwierdziła dni bank holidays na 2027 rok. Pełna lista …