Wiadomości
Strzały na Polach Elizejskich. Nie żyje 2 policjantów
Wcześniej informowano, że incydent mógł być aktem terroru. Zastrzelony mężczyzna jest znany służbom. Francuskie MSW na razie zaleca ostrożność w ocenie, czy wieczorna strzelanina w centrum Paryża to akt terrorystyczny, chociaż wszczęto już śledztwo w specjalnym antyterrorystycznym departamencie.
W niedzielę we Francji odbędzie się pierwsza tura wyborów prezydenckich. Szef MSW Matthias Fekl ogłosił, że do ochrony 67 tys. lokali wyborczych zmobilizowano 50 tys. policjantów i żandarmów.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Pracownik przedszkola przyznał się do ataków na tle seksualnym na 18 dzieci | Czytaj następny artykuł: Koniec ze swobodnym przepływem osób z UE! |
TAGI: Strzały na Polach Elizejskich, atak we Francji, atak terrorystyczny, Pola Elizejskice, wybory prezydenckie
Gorące Tematy

Najbiedniejsze miasta w Anglii. Birmingham awansowało na 2. miejsce

Loty Ryanair i Wizz Air z lotniska w Wielkiej Brytanii zagrożone

Ryanair, easyJet, Jet2 i TUI. Najnowsze zasady bagażu podręcznego

Brytyjski bank rozdaje 225 GBP za zmianę konta. Zostało już tylko kilka …

Najnowsze zasady dotyczące paszportów w Wielkiej Brytanii. Ryanair, easy…

Ceny paliw w Wielkiej Brytanii znów mocno rosną. Diesel może kosztować n…

Aldi jedynym dużym supermarketem w Wielkiej Brytanii, który obniża ceny