Wiadomości
Dyżur konsularny w Birmingham 28-29 kwietnia 2017 r.
W dniach 28-29 kwietnia 2017 r. (piątek/sobota) odbędzie się w Birmingham kolejny dyżur konsularny. Podczas dyżuru konsularnego w Polish Millenium House, Bordesley Street, Birmingham B5 5PH przyjmowane będą wnioski o wszystkie rodzaje paszportów oraz sprawy prawne (wyłącznie poświadczenia podpisu).

Prosimy, aby osoby zainteresowane złożeniem wniosku o paszport 5-letni dla dziecka przedstawiły polski akt urodzenia dziecka, wydany przez Urząd Stanu Cywilnego w Polsce (poniżej podajemy link do informacji w sprawie transkrypcji aktu urodzenia):
http://www.londyn.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/sprawy_prawne/umiejscowienie
Aby zarejestrować się na spotkanie z konsulem należy wysłać e-mail na adres: londyn.dyzur@msz.gov.pl
Prosimy o wpisanie w temacie maila "Dyżur w Birmingham” w treści maila następujące informacje:
1.Imię i nazwisko oraz datę urodzenia.
2.Rodzaj załatwianej sprawy (np. złożenie wniosku paszportowego).
3.W przypadku wniosku o paszport dla małoletniego dziecka prosimy o podanie informacji czy dziecko posiada polski akt urodzenia oraz czy posiada nadany numer PESEL.
4.Dane kontaktowe w tym numer telefonu oraz adres zamieszkania.
Więcej info:londyn.msz.gov.pl/
środa, 26 kwietnia 2017 22:19
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Bank Anglii wprowadza największe zmiany od 50 lat. Banknoty £5, £10, £20…
Wielka Brytania wprowadza ogromną zmianę w mundurkach szkolnych. Eksperc…
Duża sieć komórkowa w Wielkiej Brytanii przywraca darmowy roaming dla mi…
Brytyjski supermarket, który chciał pokonać Aldi, teraz najdroższy. Podw…
Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii tracą ponad 500 GBP na swoich kont…
Ryanair odwołuje 170 lotów. Linia lotnicza wydaje ostrzeżenie dla pasaże…
Wielka Brytania przygotowuje się na ogromną falę upałów w lipcu