Wiadomości
Zaginęła Polka z Hull
Policja z Hull intensyfikuje poszukiwania 49-letniej Polki. W mieście rozwieszono plakaty z informacjami o zniknięciu kobiety.

Zamieszkała przy Beamsley Way w Kingswood Renata Antczak zaginęła dwa tygodnie temu. Po raz ostatni widziano ją w Kingswood, we wtorek 25 kwietnia około godziny 13:00. Kobieta nie wróciła do domu, a następnego dnia zgłoszono jej zniknięcie. Do tej pory nie ma żadnych informacji na temat miejsca jej pobytu, nikt jej też nie widział.
Przyjaciółka Antczak – Aleksandra Jastrzębska – powiedziała serwisowi hulldailymail, że zarówno rodzina, jak i znajomi Polki bardzo się martwią. Jastrzębska mówi, że 49-latka ma męża i dwie córki. Jedna z nich jest w wieku 9 lub 10 lat i Renta nigdy by jej nie zostawiła. Kobieta była w Polsce notariuszem, a w Wielkiej Brytanii jako wolontariusz pomagała członkom polskiej społeczności. Myślała też o założeniu własnej firmy.
Przyjaciółka dodaje, że Antczak jest mądrą i kochaną kobietą, która nie opuściłaby swojej rodziny. Nie cierpiała na depresję i nie jest typem człowieka, który tak po prostu znika bez słowa.
środa, 10 maja 2017 07:15
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
DWP wypłaca dodatek 811 GBP miesięcznie, niezależnie od dochodów
Zmiana czasu na zimowy w Wielkiej Brytanii. Kiedy przestawiamy zegarki w…
Cięcia benefitów w Wielkiej Brytanii. Ucierpi ponad milion dzieci z prac…
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii wezwani do przygotowania zestawów przetrwan…
Wielka Brytania. Kolejne samoloty deportacyjne odleciały puste – rządowy…
Bank Anglii podejmie trudną decyzję. Wpłynie na finanse milionów mieszka…
Przestoje w Jaguar Land Rover. Pracownicy zmuszeni do składania wniosków…