Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Najmłodsi dziadkowie w Wielkiej Brytanii mają 34 i 35 lat

W dzisiejszych czasach 30 lat to bardzo powszechny wiek, w którym ludzie raz pierwszy zostającą rodzicami, jednak w Wielkiej Brytanii para po trzydziestce została dziadkami.

34-letnia Jenni Medlam z Hull i jej 35-letni mąż Richard zostali po raz pierwszy dziadkami, gdy się urodziło narodzinach Isly-May w czerwcu.


Sama Jenni też urodziła pierwszą córkę Charmaine, w bardzo młodym wieku, bo miała wtedy 17 lat.

Kiedy jej córka  Charmaine miała 16 lat, powiedziała mamie, że jest teraz w ciąży.

Ponieważ sama przeszła ciążę, gdy była młoda, Jenni czuła się przygotowana do wspierania córki i rozumiała część tego, przez co przechodzi.

Jak mówi młoda babcia: „Kiedy wychodzimy z Islą, wszyscy zakładają, że jest córką moją i Richarda”.

„Kiedy wyjaśniamy im, że tak naprawdę jesteśmy dziadkami, doznają absolutnego szoku. Większość ludzi nam nie wierzy, kiedy im mówimy” – mówi Jenni.

Jenni powiedziała dla Metro, że nie obwinia ludzi za pomyłkę i że rozumie, dlaczego myślą, że są rodzicami dziecka.


„Kiedy Charmaine po raz pierwszy powiedziała nam, że jest w ciąży i że zostaniemy dziadkami, sami byliśmy naprawdę zszokowani” – opowiada kobieta, którą cytuje Metro.

„To był huragan, ale kochamy nasze nowe role. Bycie młodymi dziadkami oznacza, że po prostu będziemy mieć więcej czasu, aby kochać wnuka. A może nawet będziemy mieli prawnuki” - dodała.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
Prawie 900 zgonów z powodu Covid-19 w Anglii i Walii w ciągu tygodnia
 Czytaj następny artykuł:
Szczury biegające po pieczywie w Sainsbury's w Wielkiej Brytanii