Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości Rozrywka Arkadiusz Milik nie zagra z Anglią! "Francuskie kluby nie wyrażą zgody na wysłanie swoich zawodników poza teren Unii Europejskiej"

Arkadiusz Milik nie zagra z Anglią! "Francuskie kluby nie wyrażą zgody na wysłanie swoich zawodników poza teren Unii Europejskiej"

Arkadiusz Milik nie zagra w spotkaniu eliminacji Mistrzostw Świata 2022 przeciwko Anglii!. Mecz ma się odbyć 31 marca na Wembley.

Władze francuskiej Ligue 1 wydały piłkarzom oficjalny zakaz wyjazdów na mecze poza obszar Unii Europejskiej.

"Brexit", czyli oficjalne opuszczenie Wspólnoty przez Wielką Brytanię, miał miejsce 31 stycznia 2020. - Z inicjatywy prezesów klubów Ligue 1 i Ligue 2, w środę (17 marca) przeprowadzono konsultacje na temat zawodników spoza Francji.


Wobec braku zwolnienia z kwarantanny dla zagranicznych graczy, którzy wezmą udział w zgrupowaniach i meczach swoich kadr narodowych, a także biorąc pod uwagę czas, potrzebny na dostosowanie się do międzynarodowych regulacji, kluby postanowiły zadziałać jednomyślnie i nie wyrażą zgody na wysłanie swoich zawodników poza teren Unii Europejskiej na najbliższe mecze reprezentacji - czytamy na stronie ligi francuskiej (LFP).

Pod znakiem zapytania jest również występ Roberta Lewandowskiego. Grę najlepszego piłkarza świata również mogą zablokować przepisy, obowiązujące w Niemczech.

Piłkarz może zostać poddany obowiązkowej kwarantannie po powrocie z Wielkiej Brytanii. Kluby piłkarskie chcą mieć do dyspozycji swoich piłkarzy i mogą nie wyrazić zgody na ich występ.

Źródło:x-news

czwartek, 18 marca 2021 11:01
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Drayton Manor Park ukarany grzywną w wysokości 1 miliona funtów za śmierć 11-letniej dziewczynki
 Czytaj następny artykuł:
Znoszenie restrykcji może zostać opóźnione z powodu braku szczepionek