Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Świąteczna ciężarówka Coca-Coli jednak przyjedzie do West Midlands. Będzie extra specjalny przystanek

Świąteczna ciężarówka Coca-Coli miała przybyć do Wolverhampton 8 grudnia, jednak w ostatniej chwili jej wizyta w West Midlands została odwołana.

W oświadczeniu wydanym na Twitterze rzecznik Coca-Coli napisał: „Z powodu problemu technicznego w ostatniej chwili z żalem musieliśmy odwołać dzisiejszą wizytę na Rynku w Wolverhampton”.


Teraz jednak poinformowano, że osoby chcące zobaczyć ciężarówkę w tym roku, będą mogły ją zobaczyć w Black Country.

Firma produkująca napoje poinformowała, że będzie dodatkowy specjalny przystanek i po odwołaniu bożonarodzeniowa ciężarówka Coca-Coli zatrzyma się w tym tygodniu w Wolverhampton.

Kultowa czerwona ciężarówka zatrzyma się w centrum tego miasta już w piątek, 17 grudnia.

W magicznej zimowej krainie czarów odwiedzający będą mogli napełnić się świąteczną Coca-Colą Zero, a także uchwycić wszystkie ważne sezonowe selfie obok ciężarówki.


Będzie można ją zobaczyć i zrobić sobie zdjęcie w godzinach 11:00 - 20:00. Przy dźwiękach kolęd pomocnicy Coca-Coli będą rozdawać schłodzone napoje Coca-Colą Zero.

Coca-Cola poinformowała, że wie, że wiele osób było zawiedzionych odwołaniem, które miało miejsce 8 grudnia, dlatego ​​dodano dodatkowy przystanek w trasie w Wolverhampton.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Pierwszy Brytyjczyk, który zmarł po zakażeniu Omikronem, był antyszczepionkowcem wierzącym w teorie spiskowe
 Czytaj następny artykuł:
Ponad 88 tys. przypadków koronawirusa w ciągu doby Wielkiej Brytanii