Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Gdzie za 2.50 GBP zebrać najpiękniejsze dynie na Halloween?

Jesień to czas, kiedy wiele rodzin w Midlands wyrusza na pola, aby wybrać i zebrać własne dynie na Halloween.

W regionie tym dostępnych jest wiele miejsc, w których można zbierać dynie, a ceny zaczynają się już od £2.50 - podaje Birmingham Live.


Jednym z takich miejsc jest Forge Mill Farm, gdzie w weekendy od 30 września do Halloween można zbierać dynie. Cena biletu obejmuje możliwość zwiedzania farmy, poznania zwierząt i uczestnictwo w różnych atrakcjach. Dla dzieci przewidziano sesje zabawy z dyniami, a dla starszych – naukę rzeźbienia w dyniach.

Innym ciekawym miejscem jest Essington Farm, gdzie za £2.50 można wsiąść na traktor i udać się na 50-akrowe pole pełne dyni. Bilety są dostępne w wybrane dni od 30 września do 22 października. Na miejscu dostępny jest również sklep z produktami rolnymi i restauracja.


Pumpkins R Us to kolejna atrakcja, która powraca w październiku z nową lokalizacją przy Dallas Burton Polo Club w pobliżu Southam. Oprócz codziennego zbierania dyni organizowane są także nocne imprezy z dyniami. Bilety zaczynają się od £5, a dzieci do lat czterech mają bezpłatny wstęp.

Lower Drayton Farm oferuje możliwość zbierania dyni z pola oraz rzeźbienia ich w nowym, krytym barze. Bilety zaczynają się od £10, a dzieci do dwóch lat mają wstęp wolny. Dodatkowe atrakcje to przejażdżki traktorem, spacer po farmie, plac zabaw i możliwość spotkania zwierząt.

W Hatton Adventure World dzieci mogą zbierać i rzeźbić dynie w namiocie do rzeźbienia dyni. Bilety kosztują £21.95 i obejmują wiele atrakcji, takich jak spotkanie ze zwierzętami, plac zabaw, pokazy sokolnicze i wiele innych.


Mary Arden's Farm w Stratford-upon-Avon oferuje możliwość zbierania i rzeźbienia dyni w ramach wydarzenia, podczas którego można dowiedzieć się więcej o przesądach z czasów Tudorów i średniowiecza. Bilety kosztują £17 dla dzieci i £8.50 dla dorosłych.

Cotswold Farm Park oferuje możliwość zbierania dyni jako część regularnego biletu wstępu. Bilety zaczynają się od £6.95 dla dorosłych, £5.95 dla dzieci i £4 dla maluchów.

Zobacz też:


W Herefordshire odbywa się pierwszy Halloweenfest z festiwalem o tematyce Halloween, który odwiedza pięć miasteczek w hrabstwie od 30 października do 3 listopada. Wydarzenie jest bezpłatne i oferuje wiele atrakcji, takich jak rzeźbienie dyni, malowanie twarzy, muzyka i magia.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube


Czytaj poprzedni artykuł:
Gospodarstwa domowe w UK ponownie otrzymają zapłatę za zmniejszenie zużycia energii – oto, ile możesz zarobić
 Czytaj następny artykuł:
Zmiany w systemie świadczeń: Tysiące gospodarstw domowych w UK doświadczą zmian w październiku