Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Letnie koncerty Open Air powracają do Tamworth

Koncerty plenerowe „Open Air Concerts” powrócą do Tamworth tego lata, oferując cztery kolejne wieczory muzyki na świeżym powietrzu od czwartku 8 sierpnia do niedzieli 11 sierpnia.

Tamworth Borough Council ponownie współpracuje z ShowPlanr (dawniej MRC Presents), aby zorganizować koncerty plenerowe w Tamworth Castle Grounds, nawiązując do sukcesu zeszłorocznych wydarzeń.

Cztery wieczory pełne muzyki

W porównaniu do zeszłorocznej trzydniowej oferty, w 2024 roku dodano czwartą noc koncertową.

Koncerty będą odbywać się od czwartku do niedzieli, oferując zróżnicowany program muzyczny — od orkiestrowych aranżacji ikonicznych rockowych przebojów, przez muzykę country, popową nostalgię, aż po klasyki musicali. Pełny harmonogram obejmuje:

  • Czwartek 8 sierpnia: London Symphonic Rock Orchestra
  • Piątek 9 sierpnia: Country Superstars i The Dolly & Kenny Experience
  • Sobota 10 sierpnia: The George Michael Legacy i 80s Mania
  • Niedziela 11 sierpnia: Defying Gravity — West End Women z gośćmi specjalnymi Richardem i Adamem

Bilety i nowości na 2024 rok

Ceny biletów jednodniowych zaczynają się od 27 funtów (plus opłata rezerwacyjna), a bilety na cały weekend od 55 funtów (plus opłata rezerwacyjna).

Nowością na 2024 rok są bilety premium, które oferują miejsce na krześle ShowPlanr w wyznaczonej strefie.

Chris Jenkins, dyrektor zarządzający ShowPlanr, powiedział: „Cieszymy się, że ponownie współpracujemy z Tamworth Borough Council, aby przywrócić Open Air Concerts do Tamworth tego lata. Po udanym pierwszym roku w 2023, z niecierpliwością czekamy na dostarczenie jeszcze lepszego doświadczenia dla naszych klientów w tym roku”.


„Dzięki dodaniu koncertu w czwartek, bardziej zróżnicowanemu zestawowi artystów i atrakcyjnym opcjom biletowym, mamy nadzieję, że jeszcze więcej mieszkańców Tamworth i gości dołączy do nas w sierpniu” - dodał

Stephen Gabriel, dyrektor wykonawczy Tamworth Borough Council, dodał: „Po ogromnym sukcesie zeszłorocznych ‘Open Air Concerts’, Tamworth Borough Council chciało ponownie przynieść na żywo na naszą wspaniałą przestrzeń Castle Grounds rozszerzony weekend muzyki na świeżym powietrzu.

„Jesteśmy zachwyceni współpracą z organizatorami koncertów ShowPlanr, którzy ogłosili zestaw wspaniałych artystów, którzy wystąpią w głównej arenie Castle Grounds przez cztery wieczory”

Szczegóły organizacyjne

Bramy otworzą się każdego wieczoru od godziny 17:00, a koncerty rozpoczną się o 19:00 i potrwają do około 22:00.

Uczestnicy mogą przynieść własne zimne napoje i przekąski do strefy koncertowej, a także będą mieli możliwość zakupu jedzenia i napojów na miejscu.


Wydarzenia będą miały charakter ogólnodostępny, a klienci mogą przynieść własny koc lub krzesło kempingowe (krzesło jest zapewniane w przypadku zakupu biletu premium upgrade).

Więcej informacji oraz możliwość zakupu biletów można znaleźć na stronie ShowPlanr.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
Wielka Brytania dąży do bliższych relacji z UE: rozmowy o nowym porozumieniu brexitowym nabierają tempa
 Czytaj następny artykuł:
Linie lotnicze wydały ostrzeżenie dla osób podróżujących z dwóch lotnisk w UK