Wiadomości
Młody mieszkaniec Birmingham napastował seksualnie dwie nastolatki w wieku 12 i 13 lat
26-latek z Birmingham trafił do więzienia po tym, jak przyłapano go na przesyłaniu swoich nagich zdjęć dwóm nastolatkom i proponowaniu im seksu.

Ashley Smith z Poplar Avenue w Edgbaston zapoznał się z dwiema dziewczynami w wieku 12 i 13 lat za pomocą Facebooka. Następnie poprzez aplikację WhatsApp wysłał im kilka nagich zdjęć, a do starszej z dziewcząt napisał wiadomość o treści: „Powinniśmy się spotkać na buziaki i przytulanie, może nawet na coś więcej”. Ulegając jego namowom młodsza ofiara przesłała mu kilka swoich zdjęć w różnych pozycjach.
Wiadomości otrzymane przez nastolatki zostały odkryte przez ich krewnych, a ci zgłosili sprawę policji. Smith próbował tłumaczyć, że stał się ofiarą hakerów, którzy włamali się na jego konto. Ostatecznie przyznał się jednak do trzech stawianych mu zarzutów namawiania dzieci do aktywności seksualnej.
Podczas ogłaszania wyroku sędzia powiedział, że 26-latek, który sam jest ojcem, stanowi zagrożenie dla społeczeństwa i skazał go na sześć lat i trzy miesiące pozbawienia wolności.
piątek, 10 lipca 2015 10:30
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza nowy podatek od nieruchomości. Rodziny mogą za…
Wielka Brytania: DWP wstrzymuje wypłatę świadczeń o wartości 1 mld funtó…
Wielka Brytania planuje podniesienie wieku emerytalnego do 70 lat. DWP w…
Podwyżki council tax w Anglii. Rachunki mogą wzrosnąć nawet o 380 funtów…
Ile lat trzeba pracować, aby otrzymać pełną nową emeryturę państwową w W…
Nowe zakazy na ulicach centrum Birmingham. Rada miasta wprowadza PSPO
Wielka Brytania będzie zamykać hotele dla imigrantów po przełomowym wyro…