Wiadomości
Mężczyzna ugodzony nożem – policja z Birmingham wszczęła śledztwo
West Midlands Police wszczęła śledztwo w sprawie śmierci mężczyzny, który z ranami kłutymi trafił do City Hospital w Birmingham.
20-letni poszkodowany został przywieziony do szpitala w niedzielę, 28 maja około godziny 2:45. Pomimo wysiłków lekarzy, niedługo potem zmarł. Wczoraj odbyła się również zaplanowana sekcja zwłok.
Na tym etapie śledztwa policja nie wie, gdzie zaatakowano 20-latka. Detektyw inspektor Harry Harrison z Force CID prosi, aby każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego, co przydarzyło się poszkodowanemu, jak najszybciej zgłosił się do niego (numer 101) lub kogoś z jego jednostki. Śledczy stale badają okoliczności, w jakich doszło do zranienia ofiary.
poniedziałek, 29 maja 2017 06:55
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza zakaz podróży do 31 krajów – pełna lista zakaz…
Wielka Brytania szykuje się na rekordowe upały – temperatury sięgną 34°…
Wielka Brytania alarmuje: osoby odchodzące na emeryturę w 2050 roku będą…
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla 35 milionów pracowników – H…
Anglia wprowadza obowiązkowe wodomierze dla tysięcy gospodarstw domowych
Tysiące rodzin w UK otrzyma bony o wartości 180 GBP do supermarketów
Piękna nadmorska wioska w Wielkiej Brytanii z 24-kilometrową plażą i naj…