Wiadomości
Policja poszukuje zaginionej Polki
Policja w Nottingham poszukuje 16-letniej, zaginionej Polki. Natalia Bogdan ostatnio była widziana 30 maja, około godziny 00:30.Poszukiwana 16-latka jest szczupłej budowy, ma około 162,5 cm wysokości i długie, ciemnobrązowe włosy. Ostatnio była ubrana w bordową bluzę z kapturem z napisem „New York”, czerwone dżinsy, czarne buty Nike i miała ze sobą ciemnoszarą torebkę na ramię.
Natalia zaginęła z okolic New Basford w Nottingham. Nastolatka może być w West Midlands lub Londynie.
Ktokolwiek widział zaginioną Polkę proszony jest o kontakt z Nottinghamshire Police na numer 101, numer sprawy 108.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Britain First zmieniła datę protestu w Birmingham | Czytaj następny artykuł: Prawie 900 tys. ludzi w UK jest niezdolnych do pracy z powodu otyłości |
Gorące Tematy

W jakim wieku dziecko może zostać samo w domu w Wielkiej Brytanii? NSPCC…

Ryanair uruchomił nowe połączenia z Wielkiej Brytanii do Polski. Wystart…

Tragedia w Wielkiej Brytanii. 15-letni chłopiec zamordowany na ulicy w ś…

18-letni student śmiertelnie ugodzony nożem w Wielkiej Brytanii

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogą otrzymać dodatkowe 1200 GBP. HMRC wzyw…

Sztorm Bram uderza w Wielką Brytanię. Obowiązują bursztynowe alerty i os…

Wielka Brytania: Dodatek 200 GBP trafi na konta bankowe tysięcy mieszkań…