Wiadomości
Polak podejrzany o wywołanie pożaru w lesie w Czarnogórze
Świadkowie zeznali, że widzieli Polaka w zalesionej okolicy nad plażą. Miał rzucić niedopałek papierosa w suche trawy i niską roślinność, bardzo w tym sezonie wyschnięte, a następnie spokojnie wrócił na plażę.
Susza w regionie sprawiła, że pożar szybko się rozprzestrzenił. Udało się go ugasić dopiero po kilku godzinach ciężkiej walki strażaków. Służby musiały użyć śmigłowca i kilka samolotów gaśniczych. Koszt takiej akcji może być astronomiczny.
18-latek został zatrzymany na 72 godziny jako podejrzany o spowodowanie ogólnego zagrożenia. Mężczyzna trafił do aresztu w mieście Herceg Novi.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Czy Wielką Brytanię czekają kolejne fale upałów? Eksperci mają niepokoją…

Aldi wprowadza do sprzedaży tani klimatyzator za 15 GBP

Miliony rodzin w UK zapłacą nawet 866 GBP miesięcznie więcej za kredyt h…

Terminy wypłat Universal Credit, benefitów i emerytur w lipcu 2026. DWP …

Szkoły w Wielkiej Brytanii ostrzegają rodziców. Za złamanie tej zasady g…

Kiedy supermarkety w UK obniżają ceny? Godziny naklejania żółtych naklej…

Klienci w Wielkiej Brytanii mogą wygrać 1000 GBP na rachunki. Zostało ki…