Wiadomości
6 lat więzienia za przynależność do ISIS dla mieszkańca Kingstanding
Mieszkaniec Birmingham został skazany na sześć lat więzienia po tym, jak został uznany winnym bycia członkiem ISIS.Mieszkaniec Kingstanding uznany za winnego członkostwa w ISIS
35-letni Awat Hamasalih, z Finchley Road w Kingstanding, został 16 czerwca uznany za winnego członkostwa w organizacji ISIS i posiadał materiały związane z przygotowaniem lub podżeganiem do aktu terrorystycznego.
Mężczyzna publikował w portalach społecznościowych wpisy świadczące o poparciu dla Państwa Islamskiego. Był również w kontakcie z osobą uważaną za dowódcę ISIS. Hamasalih wymieniał z nim informacje na temat ataku na Mosul.
Został on skazany na sześć lat pozbawienia wolności, za członkostwo w zakazanej organizacji oraz pięć lat za posiadanie przedmiotów do celów terrorystycznych. Oba wyroki będzie odbywał równocześnie.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Wielka Brytania zapłaci UE za Brexit | Czytaj następny artykuł: Jadowity pająk ukąsił mężczyznę w jego własnym łóżku |
Gorące Tematy

Wielka Brytania wprowadza nowe zasady. 20 pensów za każdą butelkę i pusz…

Brytyjski bank wypłaci 100 GBP milionom klientów. Pierwsze przelewy traf…

Wielka Brytania: coraz więcej osób wyjeżdża z kraju. Powód zaskakuje

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany w zasadach osiedlania się

Wielka Brytania zamyka lotnisko po 90 latach. Wszystkie loty anulowane

Nawet 6 godzin w kolejce na lotnisku. Ostrzeżenie dla podróżnych z Wielk…

Ryanair wydaje ostrzeżenie dla podróżnych lecących z lub do Wielkiej Bry…