Wiadomości
Porwany pies wrócił do ośrodka. Próbowano go sprzedać za £100
Po nagłośnieniu sprawy w mediach, 11 – miesięczna Molly, wróciła do Ośrodka Rosedene Rescue Centre w Walsall.

Przypomnijmy, w ubiegłą niedzielę w ośrodku jako wolontariuszka pojawiła się młoda Polka i wzięła psa o imieniu Molly na spacer w ramach „Dog Walking”. Pies już nie wrócił do Rescue Centre.
Rosedene Rescue Centre z Walsall prosi o pomoc – Polka porwała psa!
Kobieta zostawiła fałszywy dowód osobisty oraz nieprawdziwy adres. Wiadomość o porwaniu od razu rozpowszechniono na portalach społecznościowych oraz mediach w West Midlands.
Po apelu, z ośrodkiem skontaktował się mężczyzna, który powiedział, że na jednej z ulic w Great Barr para młodych ludzi oferowała mu sprzedaż Molly za 100 funtów. W końcu mężczyzna dostał psa za darmo, a para szybko opuściła okolice.
Sprawą zajmuje się policja.
Rachel Isley, z ośrodka Rosedene Rescue Centre, powiedziała, że jest wdzięczna wszystkim za pomoc w odnalezieniu psa. Dodała, że jest jej przykro, że doszło do takiej sytuacji. Jak mówi, nigdy wcześnie nie przydarzyło się coś takiego. Z tego względu ośrodek musiał zmienić przepisy dla wolontariuszy, którzy chcieliby pomagać w wyprowadzaniu psów na spacer. Każdy z chętnych musi teraz okazać ID ze zdjęciem oraz rachunek (gaz, prąd, council tax) który potwierdzi ich adres zamieszkania.
sobota, 02 września 2017 08:42
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Tysiące kierowców w regionie Midlands ukaranych na autostradzie M6 mimo …
Wielka Brytania: HMRC zacznie pobierać pieniądze bezpośrednio z kont ban…
Podwyżka płacy minimalnej może pogłębić bezrobocie wśród młodych w Wielk…
Wielka Brytania przygotowuje się na wichury do 120 km/h i ulewne deszcze…
Wielka Brytania odsyła 16 migrantów do Francji. To największy lot w rama…
Czy wiesz, co kryje się pod Twoją podłogą? W wielu brytyjskich domach sp…
Aldi planuje wielką ekspansję w Wielkiej Brytanii. Powstaną nowe sklepy …